• Rejestracja
  • Basket_selected
    Koszyk jest pusty
730-302-400
795-466-721

NOWOŚĆ!!! Brytfana z aromatyzerem ALTERO Greblon CK2

129,00 zł (0,00 zł)
NOWOŚĆ!

Polecamy wytworzoną z wysokiej jakości materiałów brytfannę z serii Altero marki STARKE.
Naczynie wykonano z energooszczędnego odlewu aluminium. Materiał ten jest doskonałym przewodnikiem ciepła, co powoduje szybkie i równomierne nagrzewanie się brytfanny.
Również 
odpowiedniej grubości dno oraz ścianki sprawiają, że przyrządzane potrawy dłużej utrzymują swoją temperaturę.  
Brytfanna Altero posiada wygodne uchwytyoraz praktyczny otwór (wylewkę), zaś jej pokrywa wyposażona jest w specjalny nierdzewny uchwyt - aromatyzerNawilża on potrawę podczas pieczenia. Można do niego wlać wodę, wino, olej lub inną płynną przyprawę, która powoli skapuje do środka brytfanny bez potrzeby zdejmowania pokrywy.
Jednak to, co czyni produkty z serii Altero tak wyjątkowymi jest zastosowanie do ich produkcji najwyższej jakości powłoki GREBLON® CK2. Jest to bardzo odporna dwuwarstwowa powłoka ceramiczna nanoszona zaawansowaną (i czasochłonną) metodą sol-gelGREBLON® CK2 spełnia najbardziej rygorystyczne amerykańskie i niemieckie normy dotyczące kontaktu materiałów z żywnością.

Nowoczesny i wygodny design, uniwersalny czarny kolor oraz zastosowanie technologii z najwyższej półki z pewnością sprawią, że do przygotowywania wybornych mięsnych dań, brytfanna Altero będzie niezwykle przydatna, a wręcz niezastąpiona.Produkt przeznaczony jest do użytku na kuchenkach:
- gazowych
- elektrycznych
- z płytą ceramiczną
  • szt.
Pojemność 5.0l
Długość zewnętrzna (wewnętrzna) 40cm (32cm)
Szerokość zewnętrzna (wewnętrzna) 22m (22cm)
Wysokość (głębokość) 10cm
Materiał aluminium odlewane, szkło żaroodporne, powłoka GREBLON® CK2
Ilość elem. w komplecie 2
Masa brutto 2.2kg