• Rejestracja
  • Basket_selected
    Koszyk jest pusty
730-302-400
795-466-721

Patelnia żeliwna na desce BYK KROWA 27cm

43,90 zł (0,00 zł)
Patelnia / półmisek żeliwny na desce BYK

Polecamy żeliwny komplet BYK w którego skład wchodzi m.in. odpowiednio wyprofilowana, żeliwna patelnia do mięs i potraw chińskich.
Główną zaletą naczyń żeliwnych jest wykonanie w 100% z naturalnych, nie przetworzonych surowców.  Daletego produkty żeliwne nie zawierają żadnych związków chemicznych mogących się wydzielać podczas smażenia lub gotowania.

Patelnia jest niezwykle wytrzymała, nie ulega odkształcanieu nawet w bardzo wysokich temperaturach oraz równomiernie przewodzi ciepło (szybko się nagrzewa i długo je utrzymuje). Patelnia jest odporna na zarysowania - można używać metalowych przyborów oraz łatwa w utrzymaniu czystości.

Jest to idealna patelnia do stosowania w piekarniku, a dzięki drewnianej desce, przygotowaną gorącą potrawę, można  bezpośrednio serwować gościom.

W skład komoletu wchodzą:
- żeliwny półmisek
- drewniana, delikatnie lakierowana deska (podstawka)
  • szt.
"Gorący chiński talerz"...
Żeliwna patelnia - talerz, wykorzystywana do serwowania dań na gorąco.
Przed podaniem potrawy talerz/patelnię podgrzewa się na dowolnej kuchence lub w piekarniku, następnie nakłada się gorące danie, które dzięki właściwosciom żeliwa wręcz skwierczy na talerzu i cały czas jest gorące i smaczne.

Deska długość max 
 szerokość max 
31cm
18cm
Materiał deska drewno,patelnia żeliwo
Patelnia dł.max
szerokość max 
27cm
16cm