• Rejestracja
  • Basket_selected
    Koszyk jest pusty
730-302-400
795-466-721

Patelnia grillowa 24cm czerwona OLKUSKA

68,90 zł (0,00 zł)
Masz ochotę na grillowane potrawy, ale niekoniecznie przyrządzane właśnie na rozpalonym, dymiącym grillu? Jeśli tak, to polecamy specjalną patelnię grillową polskiej firmy Emalia Olkusz.
Grillowanie na takiej patelni jest przyjemne i posiada same zalety - potrawy na niej przygotowuje się błyskawicznie. Myje się ją szybko i łatwo, nie wymaga tyle zachodu, co domowe grille.
Na patelni grillowej z rowkami, można smażyć, czy może raczej grillować mięsa, warzywa, ryby, tudzież sery, czy grzanki bez tłuszczu lub używając jego minimalnej ilości. Takie potrawy są bardzo smaczne, a co najważniejsze niskokaloryczne.
Patelnia posiada grube dno termiczne, które optymalizuje rozprowadzanie ciepła, a profil ryflowy na dnie skutecznie ochrania przed przywieraniem i pozwala na beztłuszczowe grillowanie. Pokryta jest nieprzywieralną powłoką Teflon® Classic, firmy DuPont. Jej odpowiednia grubość zapewnia szybką i równomierną dystrybucję ciepła, dzięki czemu potrawy smażą się dosyć szybko. Patelnia posiada również praktycznę i solidną rączkę wykonaną z tworzywa sztusznego.

Produkt przeznaczony jest do użytku na kuchenkach:
- gazowych
- elektrycznych
- z płytą ceramiczną
  • szt.
Rozmiar 24/24cm
Wysokość 4..0cm
Kolor czerwony
Materiał odlewane aluminium, tworzywo sztuczne (rączka)
Masa brutto 1.4kg