• Rejestracja
  • Basket_selected
    Koszyk jest pusty
730-302-400
795-466-721

Patelnia żeliwna na desce GRILL OWAL 27cm

37,00 zł (0,00 zł)


Patelnia żeliwna na desce GRILL  "GRADA" 27cm

Polecamy żeliwny komplet "GRADA" w którego skład wchodzi m.in. odpowiednio wyprofilowana, żeliwna patelnia do mięs i ryb.
Główną zaletą naczyń żeliwnych jest wykonanie w 100% z naturalnych, nie przetworzonych surowców.  Daletego produkty żeliwne nie zawierają żadnych związków chemicznych mogących się wydzielać podczas smażenia lub gotowania.

Patelnia jest niezwykle wytrzymała, nie ulega odkształcanieu nawet w bardzo wysokich temperaturach oraz równomiernie przewodzi ciepło (szybko się nagrzewa i długo je utrzymuje). Patelnia jest odporna na zarysowania - można używać metalowych przyborów oraz łatwa w utrzymaniu czystości.

"GRADA", to idealna patelnia do stosowania w piekarniku, a dzięki drewnianej desce, przygotowaną gorącą potrawę, można  bezpośrednio serwować gościom.

W skład komoletu wchodzą:
- żeliwna patelnia
- żeliwny uchwyt do patelnia
- drewniana, delikatnie lakierowana deska (podstawka)

  • szt.


"Gorący chiński talerz"...
Żeliwna patelnia - talerz, wykorzystywana do serwowania dań na gorąco.
Przed podaniem potrawy talerz/patelnię podgrzewa się na dowolnej kuchence lub w piekarniku, następnie nakłada się gorące danie, które dzięki właściwosciom żeliwa wręcz skwierczy na talerzu i cały czas jest gorące i smaczne.