• Rejestracja
  • Basket_selected
    Koszyk jest pusty
61 83 03 533
795 466 721

Patelnia żeliwna na desce GRILL OWAL 27cm

37,00 zł (0,00 zł)


Patelnia żeliwna na desce GRILL  "GRADA" 27cm

Polecamy żeliwny komplet "GRADA" w którego skład wchodzi m.in. odpowiednio wyprofilowana, żeliwna patelnia do mięs i ryb.
Główną zaletą naczyń żeliwnych jest wykonanie w 100% z naturalnych, nie przetworzonych surowców.  Daletego produkty żeliwne nie zawierają żadnych związków chemicznych mogących się wydzielać podczas smażenia lub gotowania.

Patelnia jest niezwykle wytrzymała, nie ulega odkształcanieu nawet w bardzo wysokich temperaturach oraz równomiernie przewodzi ciepło (szybko się nagrzewa i długo je utrzymuje). Patelnia jest odporna na zarysowania - można używać metalowych przyborów oraz łatwa w utrzymaniu czystości.

"GRADA", to idealna patelnia do stosowania w piekarniku, a dzięki drewnianej desce, przygotowaną gorącą potrawę, można  bezpośrednio serwować gościom.

W skład komoletu wchodzą:
- żeliwna patelnia
- żeliwny uchwyt do patelnia
- drewniana, delikatnie lakierowana deska (podstawka)

  • szt.


"Gorący chiński talerz"...
Żeliwna patelnia - talerz, wykorzystywana do serwowania dań na gorąco.
Przed podaniem potrawy talerz/patelnię podgrzewa się na dowolnej kuchence lub w piekarniku, następnie nakłada się gorące danie, które dzięki właściwosciom żeliwa wręcz skwierczy na talerzu i cały czas jest gorące i smaczne.